Informácie o podujatí

Dobrý deň,
dovoľte, aby sme Vám predali ako organizačný tím podujatia ONHOST ESPORTIC MASTERS 2019 dôležité organizačné informácie, ktoré sa Vám určite zídu. Podujatie sa bude konať 20.7.2019, príchod hráčov je určený na 8:00! Poprosíme, aby ste prišli presne na ôsmu, hlavne kvôli check-inu na vstupe, kde dostane ID pásku na ruku.

Následne približne o 9:00 sa začne zahájenie podujatia a štart turnajov. Rozlosovanie skupín prebehne deň vopred. Harmonogram bude dostupný taktiež deň vopred na našom FACEBOOKU. Poprosíme, aby ste boli voči všetkému trpezliví a obozretní.

Ako sa k nám dostanete??

  • MESTSKÝ ÚRAD V MARTINE SA NACHÁDZA NA ULICI (Námestie Svetozára Hurbana Vajanského 1, 036 01 Martin), prinášame Vám jedinečnú možnosť sa na naše podujatie dostaviť za pomoci TAXI SLUŽIEB, ktoré sú našími oficiálnymi partnermi podujatia a to službou HIFO TAXI (0902 740 140) a službou ALPHA TAXI (0902 345 600). Stačí, aby ste v telefóne pri objednávaní taxi služby povedali, že idete na ESPORTIC alebo , že idete na turnaj v počítačových hrách.

Čo občerstvenie??

  • Na akcií bude dostupný bufet, v ktorom sa budú nachádzať HOT-DOGY, po prípade ENERGY DRINKY. Novinkou však je chladený, čapovaný ZLATÝ BAŽANT RADLER 0,0%, ktorý naše podujatie podporil!

Čo, ak nám bude meškať vlak alebo niečo podobné??

  • V takomto prípade sa nič strašné nedeje, stačí zavolať na tel.číslo – +421 917 057 025 (p.Štípala), ktorému poviete čo sa deje, po prípade zavoláte aj , keď sa na turnaj NEDOSTAVÍTE!!

ĎALŠIA INFORMÁCIA JE, ŽE ŠTARTOVNÉ NEVRACIAME V ŽIADNOM PRÍPADE!!

Čo prizepool?

  • Prizepool bude vyplatený najneskôr tri dni po akcií alebo na mieste. Túto informáciu ešte upresníme.

V prípade akýchkoľvek otázok nám dajte vedieť na našom Facebookovom profile.